Rozbor vody v akreditované společnosti
 
Rozbor kvality pitné vody
Před instalací filtrů na úpravu vody, nebo pro stanovení kvality pitné vody, doporučujeme provést nezávislý rozbor kvality vody včetně chemického a bakteriologického rozboru složení vody. 
Zkušení pracovníci naši firmy provedou odběr vzorků a odvezou vzorky do akreditované společnosti na atestaci vody a na základě protokolu rozboru vody, Vám navrhnou způsob řešení Vašeho problému.
3. Jak vypadá rozbor vody.
Jaký je účel rozboru vody?
Není žádným tajemstvím, že komunální systémy na úpravu vody nejsou s vysokou úrovní znečištění vody dostatečně účinné. Po vykopání studny nebo vrtu se může stát, že voda bude kontaminovaná těžkými kovy. 
Existuje mnoho způsobů, jak zjistit kvalitu vody: určitě cítíte v obecním vodovodu přítomnost chlóru, cítíte ve vodě železo (vysoký obsah železa), ve vodě po odstátí, se po několika hodinách objeví bílá sraženina (je to důkaz vysokého obsahu solí) atd.
Ale všechny tyto uvedené metody "rozboru vody" mají velkou nevýhodu - subjektivitu a větší pravděpodobnost chyb při určování jakosti vody.

Rozbor vody v akreditované společnosti je jediný  přesný a spolehlivý způsob testování vody 

1. Rozbor vody vám umožňuje znát kvalitu vody. Umožní vám zjistit vhodnost vody pro pití a každodenní používání, nebo ukáže na prvky, které se musí z vody odstranit, aby voda byla vhodná i k pití. Jedním z nejspolehlivějších a nejúčinnějších způsobů čištění vody je instalace filtračního systému.
2. Rozbor vody je nutný pro správné sestavení filtračního systému.
3. Pro nastavení velikostí úpravny vody. I když filtrační zařízení bylo vybráno na základě výsledků rozboru vody, neznamená to, vždy musí být dané filtrační zařízení v kondici a musí čištění zvládat. Jinými slovy, rozbor vody je důležitý, i proto aby se zjistila úroveň filtrace na výstupu z filtračního zařízení.
4. Pro kontrolu životnosti vyměnitelných prvků filtračního systému. Pokud po rozboru vody zjistíte, že Vaše voda je daleko od požadovaných hodnot, stojí za to zkontrolovat stav filtrů a případně je vyměnit.

Jak probíhá rozbor vody

Po uzavření smlouvy s laboratoří nebo zprostředkovatelem, k Vám pošlou osobu která je odborně způsobilá k odebírání vzorků vody. Voda se nabírá do speciálních sterilních nádob, které jsou označeny časem a místem odběru vzorků. Nádob je obvykle pět kusů - pro chemický rozbor (včetně organoleptického) a pro mikrobiologický rozbor. Vybrané vzorky jsou ihned dodány do laboratoře. Je velmi důležité, aby se vzorky dostali co nejrychleji, nejlíp neprodleně do laboratoře. Nejprve se kontroluje na organoleptické vlastnosti a pak se zjistí počet bakterií. Po několika dnech, práce skončí a dojde k vystavení výsledků zkoušek analýzy vody a Vy obdržíte oficiální dokument - protokol, který bude obsahovat výsledky testů. Protokol rozboru vody dostanete písemně nebo elektronicky od laboratoře do 5-7 dnů.
Proč by jste měli ponechat odběr vzorků vody na nás?

Certifikovaná laboratoř

Akreditovaná analytická laboratoř

Operativnost a kvalita

V co nejkratším čase obdržíte oficiální protokol o rozboru vody a doporučení k způsobu čištění.

Doprava

Naši asistenti si sami odeberou vzorky vody s Vámi domluvenou dobu a doručí ji do laboratoře.
Objednat rozbor vody
Kompletní rozbor vody
Kompletní rozbor vody
Pokročilá analýza vody 
Cena: 1700 Kč 
Pobočky pro rozbory vody po České Republice
Prostějov, Přerov, Brno, Ostrava, Dětmarovice, Praha, Plzeň, České Budějovice, Česká Lípa, Pardubice, Liberec, Lovosice, Rožnov pod Radhoštěm, Kroměříž, Jihlava.
Zavolejte na telefonní číslo ‎+420 777 607 565.
* Odběr vzorků vody naším pracovníkem - 500 kč + 10 kč/km.