Systémy úpravy pitné vody
 
Základní filtry na vodu. Filtrační vložky
Základní filtry na vodu. Filtrační vložky
Pro filtry: 2,5 x 10, 2,5 x 20, Big Blue BB10, Big Blue BB20.
Automatické filtry na mechanické nečistoty
Automatické filtry na mechanické nečistoty
Odstranění mechanických nečistot z vody.
Filtr na odželezněni vody<br>
Filtr na odželezněni vody
Filtr na odstranění železa.
Jednotky na změkčení vody&nbsp;
Jednotky na změkčení vody 
Filtry iontové výměny pro snížení tvrdostí vody. 
Filtry z aktívním uhlíkem
Filtry z aktívním uhlíkem
Odstranění chlóru z vody a organické latky
Filtry čištění od dusičnanů&nbsp;
Filtry čištění od dusičnanů 
Systémy čištění vody od přebytečných dusičnanů.
Komplexní systémy čištění vody&nbsp;
Komplexní systémy čištění vody 
Filtry pro čištění vody od amoniaku, železa, manganu, tvrdosti a organických látek
Odstranění bakterií a desinfekce vody
Odstranění bakterií a desinfekce vody
UV-lampy pro dezinfekci vody (odstraňování patogenů a virů). Dávkovací stanice NaClO.
Úprava ph vody. Mineralizace vody - nasycení vápníkem a hořčíkem
Úprava ph vody. Mineralizace vody - nasycení vápníkem a hořčíkem

Odkyselování - navyšování pH vody

Náplň je schválený pro použití na pitnou vodu.

Průmyslové filtry a čištění vody, Úprava vody v průmyslu
Průmyslové filtry a čištění vody, Úprava vody v průmyslu
Mechanická filtrace, změkčení vody,  odstranění železa, manganu, tvrdosti, dusičnanů, organických látek, chlóru, dezinfekce vody atd.
Filtrace pitné vody – rezervní osmóza, ultrafiltrace. Dispenser Office.
Filtry pro čištění pitné vody
 
Stálý zákazníci znají dobře systémy reverzní osmózy (RO). Tyto systémy jsou určeny na odstranění baktérii, tvrdosti a chlóru. Zvláštností tohoto zařízení je speciální  membrána. Princip reverzní osmózy je podobný, jako když přijímají rostlinné buňky vodu. Membránou domácího systému reverzní osmózy prochází výlučně molekuly vody, membrána zabraňuje průchodu různých nečistot a baktérií. Při objednání tohoto výrobku, získáte spolehlivé zařízení pro úpravu vody s vysokou účinností!

Systémy RO pro změkčování a dezinfekci vody v domácností

Zabýváme  dodávkou a instalací různých zařízení pro kvalitní úpravu pitné vody v České republice. Proč vám právě doporučujeme systém domácí  reverzní osmózy mezi tolika produkty na trhu?  Mezi hlavní výhody těchto zařízení jsou:
- Vhodné pro odstranění tvrdosti, chlóru a  baktérií.
- Mají kompaktní rozměry a lze je snadno umístit pod umyvadlo. Mají rychlou návratnost investice v porovnání s nákupem balené vody nebo použitím jiných filtrů.
- Jednoduchost obsluhy domácích systémů RO – každý dospělý člověk si s nimi dokáže poradit.
Při použití našeho zařízení rychle zapomenete na všechny nepříjemnosti spojené s dopravou těžkých lahví, balené vody z obchodu. Pomůžeme vám zhodnotit všechny výhody moderních systémů na úpravu vody pomocí  RO - vysokou účinnost a energetickou nenáročnost tohoto systému s malými instalačními rozměry.

Reverzní osmóza na odstranění chlóru

Největší nebezpečí pro lidské zdraví při použití pitné vody z kohoutku je chlór a jeho sloučeniny. Chcete-li maximálně a kvalitně odstranit nečistoty z vody, použijte domácí filtry reverzní osmózy RO. Jsou ideální pro odstranění chloru, tvrdosti a baktérií. Získáte tím čistou a zdravou vodu, která je ideální k pití.

Mineralizace vody v reverzní osmóze

Pro osoby s nízkým pH v organizmu a vysokou potřebou minerálů doporučujeme systémy RO s mineralizátory. S jejich pomocí si můžete kontrolovat obsah užitečných minerálů v pitné vodě.

Systémy reverzní osmózy v České republice za přijatelné ceny

Chcete-li si pořídit vysoce výkonnou domácí reverzní osmózu, na odstranění baktérií z pitné vody za nejvýhodnější cenu v České republice? Kontaktujte našeho obchodníka. Naši zaměstnanci velmi dobře znají toto moderní zařízení na úpravu vody a nabídnou Vám kvalitní služby: od návrhu až po instalaci systémů. Čistá pitná voda – základ dobrého zdraví a dobré nálady!
Ultrafiltrační systémy pro čištění pitné vody
 
Výhody ultrafiltrace (UF)
- Zlepšená chuť vody, která byla vyčištěna. Příjemná chuť je vysvětlena skutečností, že během čištění jsou zachovány užitečné mikroživiny, které jsou obsaženy v přírodní vodě.
- V čistících systémech založených na ultrafiltraci není nutné instalovat mineralizátory, protože přírodní minerály zůstávají ve vodě.
- Kompletní čištění od bakterií a virů škodlivých pro člověka, jelikož jejich velikost je desetinásobný, oproti velikosti pórů membrány.
- Vyšší rychlost čištění.
- Vzhledem k velmi malinkým pórům, ale za to vyšší hustotě a tím i propustnosti.
- Kompaktní rozměry, malá velikost. Vyšší rychlost čištění umožňuje provoz bez zásobníku, což výrazně snižuje požadavky na instalační rozměry. Konstrukce systému je jednodušší.
- Ekonomický přínos.
Systémy ultrafiltrace vody mají pořizovací  náklady asi jeden a půl krát nižší než náklady na systémy reverzní osmózy. Pravděpodobně jsou proto ultrafiltrační systémy lídry v prodeji domácích systémů čištění vody na evropském trhu. 


Omezení použití ultrafiltrace

Je třeba mít na paměti, že při ultrafiltraci nejsou z vody odstraňovány všechny nečistoty. Pokud voda obsahuje rozpuštěné škodlivé chemické sloučeniny - stojí za to zvolit systém čištění vody na základě reverzní osmózy.
Mikroorganismy, proteinové molekuly, koloidy, mechanické nečistoty  jsou mnohem větší a  nemohou proniknout přes ultrafiltrační membránu.
Póry ultrafiltračních membrán jsou větší než póry membrán systémů s reverzní osmózou. Proto má získaná voda v důsledku ultrafiltrace  jiné vlastnosti.
K pozitivním aspektům lze připsat fakt, že ve vodě zůstávají minerální soli, které jsou naopak během čištění reverzní osmózy zcela odstraněny. Přítomnost takových minerálních prvků ve vodě je přínosná pro lidské zdraví.
Větší velikost pórů membrán je vlastně negativum, když přes tyto póry mohou spolu s minerálními složkami projit  i škodlivé chemikálie - ionty těžkých kovů, některé organické a anorganické sloučeniny.
Reverzní osmózy. Dispenser Office. Cena
 
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Reverzní osmóza RO-5 <br>
                                                                                                                                                                                                                           Reverzní osmóza RO-5
Cena: 4970Kč

Výkon: 0,15-0,2 l/min

1. Mechanická vložka: 20 mikronů

2. Uhlíková vložka zalisovaná

3. Mechanická vložka: 1 mikronů

4. Osmotická membrána: 0,0001mikronů. Membrana 75 GPD.

5. In-line postfiltr&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Reverzní osmóza RO-8
                                                                                                                                                           Reverzní osmóza RO-8
Cena: 6000 Kč

Výkon: 0,15-0,2 l/min

1. Mechanická vložka: 20 mikronů

2. Uhlíková vložka zalisovaná

3. Mechanická vložka: 1 mikronů

4. Osmotická membrána: 0,0001mikronů. Membrana 75 GPD.

5. In-line postfiltr

7. Mineralizátor

8. Odkyselovací filtr - zvýšení pH&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Reverzní osmóza RO-9 + UV LAMPA (odstranění bakterií a virů)
                                                          Reverzní osmóza RO-9 + UV LAMPA (odstranění bakterií a virů)
Cena: 7210 Kč

Výkon: 0,15-0,2 l/min

1. Mechanická vložka: 20 mikronů

2. Uhlíková vložka zalisovaná

3. Mechanická vložka: 1 mikronů

4. Osmotická membrána: 0,0001mikronů. Membrana 75 GPD.

5. In-line postfiltr

7. Mineralizátor

8. Odkyselovací filtr - zvýšení pH

9. UV lampa 6w

Napájení 220 – 240V/50Hz

Reverzní osmóza RO-5  + PUMPA (zvýšení tlaku čerpadlem)
Reverzní osmóza RO-5 + PUMPA (zvýšení tlaku čerpadlem)
Cena: 7200 Kč

Výkon: 0,15-0,2 l/min

1. Mechanická vložka: 20 mikronů

2. Uhlíková vložka zalisovaná

3. Mechanická vložka: 1 mikronů

4. Osmotická membrána: 0,0001mikronů. Membrana 75 GPD.

5. In-line postfiltr

Napájení 220 – 240V/50Hz

&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; RO 600 G+400G NEW LINE C
                                                                                                                                                                                                                                                                                       RO 600 G+400G NEW LINE C
Cena: 12875 Kč

Výkon: 2,2-2,6 l/min

1. Mechanická vložka: 20 mikronů

2. Uhlíková vložka zalisovaná

3. Mechanická vložka: 1 mikronů

4. Osmotická membrána: 0,0001mikronů. Membrana 75 GPD.

5. In-line postfiltr

Napájení 220 – 240V/50Hz

&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; RO Luxe Style 400. Reverzní osmóza RO-8 + PUMPA
                                                                                                                                                                                                                               RO Luxe Style 400. Reverzní osmóza RO-8 + PUMPA
Cena: 8420 Kč

Výkon: 0,8-1,2 l/min

1. Mechanická vložka: 20 mikronů

2. Uhlíková vložka zalisovaná

3. Mechanická vložka: 1 mikronů

4. Osmotická membrána: 0,0001mikronů. Membrana 400 GPD.

5. In-line postfiltr

7. Mineralizátor

8. Odkyselovací filtr - zvýšení pH

Napájení 220 – 240V/50Hz

WHITE STAR (filtrace chlazené a horké vody)
WHITE STAR (filtrace chlazené a horké vody)
Cena: 12662 Kč

Výkon: 0,15-0,2 l/min

1. Inline 2,5”5 mic

2. Inline 2,5”GAC

3. Inline 2,5”1 mic

4. Osmotická membrána: 0,0001mikronů. Membrana 50 GPD.

5. In-line postfiltr

Napájení 220 – 240V/50Hz

LUXE STYLE75 OFFICE STAR (filtrace chlazené a horké vody)
LUXE STYLE75 OFFICE STAR (filtrace chlazené a horké vody)
Cena: 13706 Kč

Výkon: 0,15-0,2 l/min

1. Inline 2,5” 5 mic

2. Inline 2,5” GAC

3. Inline 2,5” 1 mic

4. Osmotická membrána: 0,0001mikronů. Membrana 75 GPD

5. In-line postfiltr

Napájení 220 – 240V/50Hz